מילניום דיגיטל - פתרונות אינטרנט לעסקים, קידום אורגני עסקי, קידום ממומן, בניית אתרים, שירותי משרד לעסקים, מילניום שיווק עסקים, השכרת שטחי פרסום


גוגל אורגני להצלחת העסק שלך | השכרת שטח פרסומי | קידום אורגני ממומן | דפים להשכרה | לידים

מילניום דיגיטל - פתרונות אינטרנט לעסקים. אנו יוצרים אתרים לנושאים ומטרות שונות: מאתרי כרטיסי ביקור ודפי נחיתה ועד חנויות מקוונות ופורטלים ארגוניים מורכבים. אנו מביאים לקוחות יעד באמצעות אופטימיזציה למנועי חיפוש, קידום אורגני (SEO) ושיווק ברשתות חברתיות (SMM)

בניית אתרים


אתר תדמית

אתר תדמית - אתר המציג מידע תמציתי ונגיש אודות המותג, רעיון והמטרה העיקריים.

אתרים כאלה מתאימים לארגונים המבקשים לשפר את מודעות המותג שלהם ולקדם בהצלחה מוצר בשוק. חשוב להם ליצור תדמית טובה של החברה ולנסות לחזק אותה בדרכים שונות ואתר תדמית היא הדרך היעילה ביותר מביניהם.

אתר תדמית מדבר על המותג ומספק פרטי צור קשר. עם זאת, ניתן גם להוסיף אפשרות יוכלו לבצע הזמנה.

לפרטים נוספים או צרו קשר

אתר עסקי

כיום, ייצוגה של חברה באינטרנט אינה גחמה ולא מותרות אלא הכרח אמיתי. מרבית הרוכשים הפוטנציאליים לשירותים וסחורות מחפשים במרחבי האינטרנט ולא במדיה המודפסת. לכן, אנו מציעים ללקוחותינו ליצור אתר עסקי שיעמוד בתנאי השוק הפרסום המודרני.

משאב זה אינו המהווה רק את ייצוגה הרשמי של החברה באינטרנט. הוא משקף גם את ההיסטוריה של הארגון, את שלבי התפתחותו, את רשימת הסחורות או השירותים המוצעים ולוקח צעד אחד גדול קדימה לקידום העסק.

לפרטים נוספים או צרו קשר

חנות וירטואלית

חנות וירטואלית היא אתר שמוכר מוצרים או שירותים באינטרנט ישירות מהאתר, מאפשר תשלום והזמנת משלוח. כיום יצירת חנות וירטואלית הפכה לאופציית תמורה זולה וטובה.

אחד היתרונות בחנות אונליין הוא שאין עלויות קבועות ולא צריך לשכור חנות אופליין. הפופולריות של חנויות מקוונות, כמו גם מספר המשתמשים בעולם הולכת וגוברת. באופן כללי, שוק המסחר האלקטרוני מתפתח בקצב טוב ונוכחותן של חברות גדולות מדברות בעד עצמן על יעילותו. התחזיות לעתיד טובות - אז אל תאחרו לנצל אותם.

המגיפה הראתה שהגיע הזמן שיזמים יעברו לרשת. עסקים קטנים צריכים לדעת לנצל נתח שוק זה וליצור חלון ראווה מקוון של הסחורות והשירותים שלהם להעלאת המכירות.

לפרטים נוספים או צרו קשר

קידום אתרים


קידום ממומן

כמובן שכמעט כל אתר עסקי צריך קידום. AdWords של גוגל - פרסום ממומן של מודעות על בסיס (PPC) הוא אחד השירותים הפופולריים ביותר לפרסום עסקים באינטרנט. בעזרת קידום ממומן תוכלו לפרסם פרסומות ברשת לעיניהם של אלפי גולשים מקוונים.

הודות ליכולת כוונון מודעות הקמפיין שלכם, ניתן להציג מודעות לקהלי יעד רלוונטיים המעוניינים במוצר שלכם ולחסוך בהוצאות וקליקים מיותרים. אחד היתרונות הבולטים בפרסום ממומן היא יכולת לנסח את המודעות שלכם אשר יופיעו לאחר זמן קצר ברשת. הכלים מאפשרים ביצוע אנליזה, אופטימיזצייה וניהול תקציב כדי להגיע להפרסום להביא למכירות ורווחים.

לפרטים נוספים או צרו קשר

קידום אורגני

קידום אורגני בעל יתרונות רבים על פני קידום ממומן, יחד עם זאת כדאי לשלב בין שניהם לפחות בתחילת הדרך, שהאתר שלכם טרי יחסית. קידום אורגני לוקח יותר זמן לעומת קידום ממומן להפגנת נוכחות אינטרנטית ברשת החיפוש ובקבלת תוצאות. עם זאת, השקעה ארוכת טווח בקידום אורגני מייצרת תנועה עקבית יותר, יותר אמינות מצד הלקוח הפוטנציאלי וחוסכת הוצאות תשלום עבור הקליקים (PPC).
במשך הזמן אפשר יהיה לקבל גם וקישורים אורגניים טבעיים ולידים. גולשים אחרים יתחילו לקשר אליכם ולחלוק עם הקהל שלהם פשוט כי הם אוהבים את התוכן שלכם.

לאחר יצירת אתר חנות וירטואלית למשל ומילוי בסחורות, מגיעים לשאלה כיצד לבצע אופטימיזציה וקידום אתרים, באילו מסלולים לבחור עם העלות התקציב הנמוכה ביותר והיעילות הגבוהה ביותר.

קידום אתרים אורגני היא דרך ממשית להצלחת העסק.

לפרטים נוספים קידום CEO או צרו קשר

השכרת שטח פרסומי - פרסום היברידי

השכרת שטח פרסומי גוגל אורגני ממומן. פרסום היברידי הוא שילוב בין קידום אורגני וקידום ממומן.
דומה לפרסום ממומן מבחינת מהירות ההיחשפות ולקידום אורגני מבחינת הימצאותו בתוצאות חיפוש אורגני במילת מפתח רלוונטית.

פרסום משולב - פרסום היבריטי מומלץ לשלב עם קידום ממומן וגוגל עסקים להעלאת הנראות באינטרנט.

השכרת שטח פרסום קיים:
מחיר לדף ראשון גוגל לפי משפט מפתח:
חודש אחד: 490 ₪
חצי שנה: 390 ₪ לחודש - סה"כ 2340 ₪
שנה: 290 ₪ לחודש - סה"כ 3480 ₪

שטחי פרסום או צרו קשר

עיצוב דיגיטלי | עיצוב לדפוס


עיצוב אתרים

לעצב אתרים זאת לא רק אמנות. יש לשלב נוחות והכוונה לשלב עיצוב ידידותי, עיצוב שיעזר למשתמשים ולהיתמצא הלקוח בעולם העסקים המורכב. לקנות מוצר, לצרוך חדשות או לשוחח עם חברים.

עיצוב אתרים בהתאמה אישית - על מעצב האינטרנט לגרום לפרויקט להראות יפה, אך זו רק אחת ממשימותיו. קודם כל, הוא מעצב ואנליסט שיוצר מוצרים פשוטים ומובנים על בסיס ניתוח התנהגות המשתמשים.

המילהעיצוב פירושה כעת לא כיצד האתר נראה, אלא גם כיצד הוא עובד וכמה קל למשתמשים להשיג את מטרתם. במשימות עסקיות, מעצב אתרים עובד באופן שימשוך את תשומת ליבו של המבקר, יעורר עניין ויעביר את המידע הדרוש.

לפרטים נוספים או צרו קשר

עיצוב דפי נחיתה

מי שאמר, "אתה אף פעם לא מקבל הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני טוב", ציין נכון. נותנים לך רק ניסיון אחד להרשים אדם שהוא יתרשם וירכוש ממך.

אחרי הכל, אנשים נוטים לזכור רגשות שליליים טוב יותר מחיוביים.

כאשר קהל היעד משתמש במנוע חיפוש כדי להיכנס לאתר, הוא רואה את העמוד הראשון ובעולם שבו כמעט לכל עסק יש אתר משלו, גורם הרושם הראשוני הוא חשוב ביותר. לכן, דף הנחיתה הוא "עמוד היעד" של האתר, או העמוד הראשון עליו מגיעים המבקרים כאשר הם פותחים אותו.

מפרסמים מגוגל ממומן נוטים להפנות לדף נחיתה העשוי מדף אחד מלבד העומד בפני עצמו הכולל ויזואל, טקסט ופרטי צור קשר.
עיצוב עמודי נחיתה אמור לפתות ולהמיר את אותם הלקוחות או המבקרים ללידים. תכנון עמוד נחיתה יעיל כולל מידע אודות מוצר או שירות וחברה, כמו כן הצעות וקריאות לפעולה (CTA) רלוונטיים.

המבקר מקבל רושם ראשוני מהאתר בתוך 7 השניות הראשונות לפני שהוא מחליט האם להישאר כאן או ללכת לאחר. איך תבטיח שהעיסוק הראשון של קהל היעד שלך באתר שלך יהיה חיובי?

תשובה: עיצוב עמוד נחיתה נהדר.

לפרטים נוספים או צרו קשר

עיצוב לדפוס

פרינט - כן עדיין יש דבר כזה.

 • כרטיסי ביקור
 • כרטיס ביקור דיגיטלי
 • עיצוב מדבקות
 • עיצוב מעטפות
 • עיצוב פליירים
 • עיצוב פרוספקטים
 • עיצוב הזמנות
 • עיצוב פוסטרים
 • עיצוב קטלוגים
 • עיצוב חשבוניות קבלה
 • עיצוב רולאפים
 • עיצוב פולדרים
 • עיצוב לוגו
 • עיצוב שלטים
 • עיצוב פרופילים חברתיים
 • עיצוב תפריטים


לפרטים נוספים או צרו קשר

כרטיס ביקור דיגיטלי | אתר דיגיטלי בתלת מימד
פרסום דירות למכירה או השכרה


כרטיס ביקור דיגיטלי - שבועיים נסיון ללא התחייבות

כרטיס ביקור הוא חובה לכל איש עסקים ואיש מקצוע. גם אם אתה מתחיל בתחום, בכל עת תוכל לפגוש שותף עסקי אידיאלי איתו תצטרך להחליף קשר. אם תרצו לשדרג ולמתג את העסק שלכן עוד יותר תשקלו להשתמש בכרטיס ביקור דיגיטלי בנוסף או במקום כרטיב ביקור מנייר.

אתר דיגיטלי בתלת מימד וכרטיס ביקור דיגיטלי בעידן מודרני

מעוניין בנראות סלולרית גבוהה ביותר לעסק שלך? יש לנו את הפתרון המתקדם ביותר עבורך, אתר תלת מימד עם פונקציות של אפליקציה ללא צורך בהורדה. כמה כיף לקבל מחמאות מלקוחותינו כאשר הם נחשפים לתוכן שאנו מציגים וכמה חשוב להראות טוב בניידים, כמעט ואין רגע שאנחנו נפרדים מהנייד ועוברים לעולם הדיגיטלי. גם אתם יכולים לשדרג את הנראות שלכם בניידים לרמות המתקדמות ביותר בעולם.

אתר כרטיס ביקור דיגיטלי לנייד
לפרטים נוספים או צרו קשר

פרסום דירות למכירה או השכרה

שירותי פרסום נכס להשכרה או למכירה. אנחנו נפרסום את הנכס והטלפון שלכם באתרי אינטרנט רלוונטיים ופייסבוק על מנת למקסם את כמות הפניות אליכם. השירות חוסך לכם זמן והוצאות מיותרות.

עלות השירות: 1,000 ₪ כולל מע"מ. ללא עמלת תיווך והתעסקות מיותרת. השירות למשך חודש ימים.

פרסום דירות למכירה או השכרה
לפרטים נוספים או צרו קשר

פתיחת דף עסקי אישי חינם

לפתיחת דף עסקי אישי חינם שמתקדם בגוגל

תנאי השירות ומבצע:
החברה רשאית להפסיק או לשנות את תנאי המבצע בכל עת, למחוק, לעדכן או להפסיק את הפרסום.
תכונות מתקדמות - בקידום פתוחות ל3 חודשים ראשונים בלבד.
הצלחת הפרסום על אחריות המשתמש בלבד.

הרשמה חינם או לייעוץ או פרטים נוספים צרו קשר


השכרת שטחי פרסום | קידום ממומן | קידום אורגני עסקי | שירותי משרד לעסקים | מילניום שיווק עסקים

לידים | השכרת שטח פרסומי | אחוזי הצלחהטלפון
וואטסאפ